FIFA - KING ® ROMANIA

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

2 participanți

    ARSHAVIN' -> Daca va intereseaza cititi !

    ARSHAVIN'
    ARSHAVIN'
    User FIFA-KING
    User FIFA-KING


    Mesaje : 685
    Reputatie : 1
    Data de inscriere : 22/05/2013
    Varsta : 29
    Localizare : BUCUREŞTI

    ARSHAVIN' -> Daca va intereseaza cititi !  Empty ARSHAVIN' -> Daca va intereseaza cititi !

    Mesaj Scris de ARSHAVIN' Mar Iul 09, 2013 2:53 pm




    In primul rand as vrea sa va salut si sa va multumesc pentru faptul ca m-ati primit aici , in aceasta "familie" !
    In al doilea rand as vrea sa-mi anunt retragerea din functie de pe forum , deoarece observ ca sunt din ce in ce mai multe certuri intre membrii staff-ului , asa ca as vrea sa renunt la functie !
    Nu vreau sa credeti sa sunt neserios si ca atata timp cat am lucrat aici , cu voi mi-am facut datoria si v-am demonstrat ca nu fac nimic in bataie de joc !


    As vrea sa raman player aici , dar daca nu mai doriti nu ma voi supara si va voi intelege decizia !

    Nu in ultimul rand , as vrea sa va doresc multa bafta in continuare cu campionatul si sper ca intr-o buna zi sa mai pot lucra macar langa unii din voi , daca nu langa toti !


    VA MULTUMESC PENTRU TOT ! ! !
    p0LaR.
    p0LaR.
    Administrator
    Administrator


    Mesaje : 832
    Reputatie : 0
    Data de inscriere : 16/05/2013
    Varsta : 26
    Localizare : Barlad

    ARSHAVIN' -> Daca va intereseaza cititi !  Empty Re: ARSHAVIN' -> Daca va intereseaza cititi !

    Mesaj Scris de p0LaR. Mier Iul 10, 2013 8:10 am

    degeaba te retragi nu se cearta nimeni, mihai ala si.a editat jucatorii si eu acest lucru nu.l accept cn stie de cate sezoane face treaba asta

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 3:38 am